OM Yazılım

Haberler

Alışkanlıklarınızın esiri olmayın...

Yeni programa geçiş zor... Nasıl alışılır, eski programlardaki kayıtlarım ne olur diye düşünmenize gerek yok!.. Örnek vermek gerekir ise 60 yaş üstü kullanıcılarımızı sizlere referans gösterebilir, hatta görüştürebiliriz. Bürodaki tüm kayıtları sizin yapmanız gerekmiyor. Siz Zenom alın, evraklarınızın tiplerini çalışanlarınıza öğretin. Zenom'da onlara uygulamalı olarak muhasebe kayıtlarının nasıl yapılacağını, ilgili kayıtların hangi beyannamelerde, hangi sütunlarda olması gerektiğini öğretsin... Kısacası programınız sizi değil, siz programınızı kullanın. Artık zamanla yarışmayın Zenom’la Çalışın. Üstelik yaşınız kaç olursa olsun, önemli olan yaptığınız işten keyif almak değil mi? Sürekli ceza stresi olmadan...

Zenom Plus CRM - ERP Sistemleri

İşini daha iyi yönetmek isteyen kurumlara bütüncül çözümler ve iş yaklaşımları… Zenom Plus ile işinizi, operasyonlarınızı, üretimlerinizi, maliyetlerinizi, satın almalarınızı, müşterilerinizi, iş ortaklarınızı ve tüm süreçlerini ve daha da fazlasını tek bir platformda merkezi olarak yönetin… Zenom Plus bir kurumun tüm yönetim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış uçtan uca kurumsal bilgi sistemidir. Finanstan, üretime, pazarlamadan satışa, servisten stok yönetimine kapsamlı bir işlevsellik sunar. Teknolojisi ile benzersizdir. Kullanımı ve öğrenmesi kolaydır. Çağımızın getirdiği yepyeni iş fikirlerini ve yaklaşımları kurumunuza taşır. Müşterileriniz, çalışanlarınız, tedarikçileriniz ile gerçek

Büronuzu siz mi yönetiyorsunuz? Yoksa büronuz mu

sizi?

OM YAZILIM ilk defa 1995 yılında kullanıcılarını muhasebe ofis otomasyonu ile tanıştırdı. Bugün de bırakın artık büronuzu da bilgisayarlar yönetsin diyoruz. (tabi sizin kontrolünüz altında...) Peki nasıl olur derseniz bizlerden daha da detaylı bilgiler alabilirsiniz. Size meslekten biri olarak hem kendi yaşamış olduğumuz tecrübelerimizi hemde değerli kullanıcılarımızın tecrübelerini aktaralım.

Bırakın programınız

sizin adınıza herşeyi

hazırlasın.

İşkur işgücü çizelgelerini nasıl yapacağım? diye düşünmeyin. Zaman sizin için değerli ise bizi tercih etmemeniz için hiçbir neden yok demektir... Zenom programı çıkan yeni yasalara, en hızlı ve güvenilir şekilde içerdiği teknolojik yapı sayesinde entegre olur. Bugün herkezin aklında soru işareti yaratan işkur işgücü çizelgeleri kullanıcılarımız için bir sorun teşkil etmemektedir. Sizin içinde zaman önemli ise ve elinizdeki imkanlar artık size yetersiz gelmeye başladı ise ücretsiz tanıtım için bize ulaşınız. Şöyle bir düşünelim programlarımız bizim için ne ifade ediyor ve kullanmış olduğum programım bana ne kadar yardımcı oluyor? Aşağıdaki sorulara cevaplarınız "el ile" ya da yapamıyor şeklinde ise ozaman teknolojinin hayatımızdaki yerini biraz daha oturup düşünmemiz lazım. Değişmek cesaret ister! Zenom sadece bir yazılım çözümü değil, aynı zamanda etkin ve sade çözüm yollarını içinde barındıran bir yönetim sistemidir. Hata yapmanızı engellediği gibi size yol göstericidir. İçinde barındırdığı iş yapma kültürünü işletmenize aktarır. Standart ERP, CRM yazılımlarına göre daha düşük toplam maliyet, düşük yaşatma maliyeti, kolay kullanım, yüksek performans, erişim kolaylığı, Hızlı servis ve destek ve teknoloji açısından size bir çok avantaj sunmaktadır.
“Artık Faturaları da Siz Toplamıyorsunuz... Zenom programının içerisindeki xml veri transferi modülü sayesinde sizde artık mükelleflerinizden data alabiliyorsunuz. Böylece hem mükellefinizin evraklarını işleme zahmetinden kurtulup asıl işiniz olan danışmanlığa daha fazla zaman ayırıyorsunuz, hem de datalarınız internet ortamında değilde kendi makinanızda bulunduğu için internet saldırılarına karşı güvencede oluyorsunuz.